Oferta

Firma BIANCO zajmuje się kompleksową organizacją wesel, imprez okolicznościowych, spotkań towarzyskich, rodzinnych oraz firmowych. Oczywiście, chętnie pomożemy też tylko przy wybranych usługach, np. wynajęcie sali, rezerwacja terminu czy zamówienie zaproszeń. Jesteśmy otwarci na wszystkie Państwa propozycje i pomysły, z chęcią odpowiemy na każde pytanie i zrobimy wszystko co w naszej mocy, by spełnić oczekiwania.

W naszej ofercie znajduje się:

 

wypozyczalnia slubna

Wypożyczalnia sprzętu ślubnego

Fontanna czekoladowa, fontanna alkoholowa, pokrowce na krzesła, wytwornica do dymu ciężkiego, poduszka na obrączki, pudełko na telegramy, tablica z rozmieszczeniem gości ...(link)

odpowiednie miejsce na przyjęcie

Znalezienie odpowiedniego miejsca na przyjęcie

przedstawimy Państwu najbardziej obiektywną ofertę dopasowaną do Państwa wymagań przedstawionych w ankiecie lub rozmowie. Na życzenie zorganizujemy także nocleg dla gości.

Rezerwacja terminów u podwykonawców

Rezerwacja terminów u podwykonawców.

Zaproszenia winietki zawieszki na alkohol

Zaproszenia

Zaproszenia, winietki, zawieszki na alkohol, podziękowania dla rodziców, księga gości, pudełka na ciasto oraz inne oryginalne podziękowania dla gości.

transport wesele slub

Organizacja transportu dla Młodej Pary i gości. 

Dostawa ciast i alkoholu

Dostawa alkoholu i ciast.

KOSMETYCZKA FRYZJER

Kosmetyczka, fryzjer.

skrzypce wesele oprawa muzyczna

Oprawa muzyczna.

Dekoracja sali kościoła samochodu domu weselnego

Dekoracja: sali, kościoła, samochodu, domu weselnego.

Zrealizujemy Państwa wizję dekoracji tak, aby wszystko stanowiło jedną całość i stworzyło wspaniały klimat i niepowtarzalną atmosferę.

Fotograf kamerzysta

Fotograf, kamerzysta

– czyli osoby, które uwiecznią niezapomniane chwile i przeżycia. Współpracujemy ze sprawdzonymi fotografami, którzy wykonują sesje plenerowe (nie tylko ślubne), fotoreportaże z uroczystości i zdjęcia zarówno z przyjęcia jak i w atelier. 

Opieka nad dziećmi podczas uroczystości

Opieka nad dziećmi podczas uroczystości.

obrączki ślub wesele

Koordynacja uroczystości przez profesjonalnego konsultanta ślubnego, polegająca na:

sprawowaniu kontroli nad całością przygotowań i wszystkimi podwykonawcami zgodnie ze scenariuszem stworzonym specjalnie na tę imprezę, udzieleniu pomocy w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów, byciu w pełnej gotowości do uzgodnionej z Państwem godziny.

Atrakcje dodatkowe

Atrakcje dodatkowe

czyli indywidualne zamówienia, mogą to być np. fontanny czekoladowe lub alkoholowe, rzeźby lodowe, fajerwerki i wiele innych.


Nadamy każdemu szczegółowi kształt piękna tak,
by żaden z gości nie zapomniał Twojej uroczystości