O nas

Jesteśmy zgranym zespołem kreatywnych ludzi, którzy mają mnóstwo ciekawych pomysłów i energii, a więc z wielką radością podzielimy się inspiracjami przy tworzeniu scenariusza niepowtarzalnej imprezy. Zajmujemy się kompleksową organizacją różnego typu uroczystości, a także koordynacją ceremonii weselnych. Nasze zadanie polega na uwolnieniu Państwa od większości problemów, na jakie napotyka się przy organizacji przyjęcia. Przygotowujemy wszystko - od pomocy w wyborze restauracji, rezerwacji terminów, aż do odtransportowania zaproszonych gości oraz w często trudnym doborze strojów, kwiatów, tortu – uwzględniając wszystkie Państwa wyobrażenia, marzenia oraz indywidualne wymagania. Do naszej pracy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i z pasją. Dbamy o każdy szczegół, aby wszystko tworzyło harmonijną całość.

 

Etapy współpracy

etap 1 etap 2 etap 3

to niezobowiązujące spotkanie mające na celu zapoznanie się z Państwa oczekiwaniami. Wypełnimy ankietę, dzięki której zapoznamy się z rodzajem planowanej przez Państwa uroczystości oraz preferowanego przez Was stylu i charakteru imprezy.

to przedstawienie szacunkowego budżetu oraz prezentacja propozycji związanych z organizacją danego przyjęcia. Jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z nami – podpisujemy umowę.

to przystąpienie do realizacji zleconych prac. Przedstawimy portfolia fotografów, płyty demo zespołów muzycznych oraz inne konkretne propozycje, odzwierciedlające przygotowany wcześniej kosztorys. W tym momencie tworzymy również scenariusz całej uroczystości. Nam ułatwi to pracę, a Państwu przede wszystkim oszczędzi zbędnego stresu. W trakcie przygotowań jesteśmy do pełnej dyspozycji, a w razie potrzeby zajmiemy się koordynacją również w dniu uroczystości.

Gwarantujemy

  • Indywidualne podejście do każdego Klienta z uwzględnieniem jego potrzeb
  • Uczciwość i rzetelność
  • Odpowiedzialność i wysokie, potwierdzone certyfikatem, kompetencje
  • Dyskrecję i profesjonalizm w prowadzonych działaniach
  • Kulturalną współpracę w miłej i życzliwej atmosferze